Skleníky - stavebnice

Skleníky dodáváme v různých velikostech (dle aktuální nabídky společnosti Lanit plast) jako stavebnici. Konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů. Prosklení je z kvalitních dutinkových polykarbonátových desek s UV filtrem o síle 4 - mm . Prosklení je ke konstrukci upevněno pomocí systémových plastových lišt. Šířka skleníku (š), celková výška (v1) a výška boční stěny (v2) je vždy stejná. Jednotlivé typy se odlišují (a tím i celková plocha skleníku) délkou podle počtu jednotlivých polí - viz dále  Zahradní program Lanit plast. Součástí skleníku je základna z pozinkovaného plechu, jednokřídlé posuvné dveře a větrací okénko s manuálním otevíráním. Montáž je jednoduchá, k sestavení stačí běžné nářadí a pečlivě dodržovat návod. Skleník lze umístit bez základů přímo na základnu z Pz plechu, která je součástí stavebnice.

Zabalená sestava skleníku obsahuje -Al konstrukce + základna + prosklení z polykarbonátu + spojovací materiál + montážní návod.

Ke skleníku lze dokoupit další příslušenství - větrací okénka nebo automatické otevírače k nim.

Skleníky jsou na objednávku a lze je zaslat i přepravní službou na dobírku.

Kromě této základní řady skleníků je možné si objednat i další typy skleníků z aktuální nabídky Zahradního programu  Lanit plast (katalog ke stažení).

Výroba skleníků na zakázku.

Společnost L.A.V. - polycarbon nabízí i výrobu skleníků na zakázku.

Je možné vyrobit skleník dle přání zákazníka v Al nebo Fe provedení s povrchovou úpravou konstrukce skleníku.

V případě zájmu naše společnost vypracuje návrh konstrukce skleníku nebo zpracuje návrh předložený zákazníkem a vypracuje cenovou kalkulaci, na základě které se zákazník rozhodne, zda bude chtít realizovat výrobu požadovaného skleníku.

Bližší informace o této službě Vám podají naší pracovníci na kontaktních telefonních číslech a e-mailu.

 

Příklad výroby skleníku na zakázku: