DUTINKOVÉ  POLYKARBONÁTOVÉ DESKY

SLEVA 20% NA MINIMÁLNÍ FORMÁTY

Polykarbonátové dutinkové prosklívací desky LEXAN®

Je to materiál pro tepelně izolační a nerozbitné prosklívání. Vyniká vysokou rázovou odolností, vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti a v neposlední řadě díky ochranné UV vrstvě i mimořádnou odolností proti slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Je velmi lehký, snadno opracovatelný a má velmi dobré optické vlastnosti. Při montáži ho lze snadno ohýbat za studena (v závislosti na síle a délce materiálu). Tyto mechanické a fyzikální vlastnosti jsou stabilní v širokém teplotním rozmezí (-40 až +120oC) a umožňují poskytovat zákazníkům záruku v délce 10 let.

Desky LEXAN dodáváme kromě čirého provedení také v opálovém a bronzovém odstínu, lze dodat i v modré nebo zelené barvě.Z požárního hlediska jsou desky certifikovány ve třídě C1 (těžko hořlavé), hořící materiál neodkapává ani neodpadává. Vše je podloženo atesty.

Použití polykarbonátových dutinkových prosklívacích desek LEXAN je především v oblasti stavebnictví při zasklívání průmyslových objektů - světlíky továrních hal, zastřešení čerpacích stanic, skleníků, parkovacích stání, přístřešků apod. Velmi vhodné jsou pro střechy zimních zahrad nebo dělící interiérové stěny v kancelářích. Přímo předurčeny jsou pro zastřešení venkovních bazénů.

Montáž desek je velmi jednoduchá, větší pozor je nutné věnovat pouze tepelné roztažnosti desek - při montáži ponechat vůli 3 mm/1m délky desky.

Telefonní číslo: +420 387 314 750

E-mail: prodej@polycarbon.cz