FORTELOCK - systém podlahových dlaždic pro volné kladení.

26.03.2015 08:00

Naše společnost zavedla do své nabídky produktů a služeb podlahový systém FORTELOCK, který si nyní můžete objednat v našem e-shopu.

Systém je tvořen vzájemně spojitelnými dlaždicemi, jejichž pokládku lze aplikovat na staré i nové podklady, různé kvality.

Dlaždice jsou vyráběny v České republice – vstřikováním z materiálů, které zajišťují vysokou odolnost dlaždic proti opotřebení, odolnost vůči chemikáliím a dlouhodobou stabilitu.

Podlahové dlaždice Fortelock mají široké využití ve výrobě, skladech, dílnách, garážích, autoservisech, kancelářích, obchodech, domácnostech apod.

Některé ukázky použití podlahového systému FORTELOCK naleznete zde.

Dlaždice výrazně tlumí kročejový hluk a vibrace.  Zároveň působí  i jako tepelný izolant.

Plastová podlaha Fortelock vyniká jednoduchou pokládkou a navíc barevné varianty dlaždic umožňují popustit uzdu Vaší představivosti při tvorbě vzoru podlahy.

Celou podlahu, nebo jen několik plastových dlaždic,  je možné kdykoli demontovat a přemístit jinam, např. do jiné místnosti, nebo do nového podnájmu. V případě poškození je snadné vyměnit jednu, nebo více dlaždic.

Dlaždice jsou ekologicky šetrným výrobkem, jehož kvalita je garantována v souladu s evropskými normami.

Podlahové dlaždice Fortelock jsou vyráběny společností Fortemix s.r.o., která se specializuje na výrobu podlahových systémů. Při výrobě těchto dlaždic se využívají standardizované recyklované materiály z jiných výrobních procesů, aby byli šetřeny primární zdroje.

Aktuality

Informace o realizované fúzi sloučením.

03.01.2018 14:06
Dovolujeme si Vás informovat, že s účinností dne 1.1.2018 bude zapsána do obchodního rejstříku Krajského soudu v Ostravě fúze sloučením společnosti FTP Plastics, s.r.o. se sídlem ČSA 730, 783 53 Velká Bystřice, IČO 253 54 418, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě,...

AGRus - 3: Montovaný obloukový skleník z ocelových pozinkovaných prvků.

02.03.2017 10:03
 NOVINKA v naší nabídce! Vysoce odolný montovaný skleník z ocelových pozinkovaných prvků se už úspěšně využívá v náročných klimatických podmínkách na Uralu a na Sibiři.  

FORTELOCK - systém podlahových dlaždic pro volné kladení.

26.03.2015 08:00
Naše společnost zavedla do své nabídky produktů a služeb podlahový systém FORTELOCK, který si nyní můžete objednat v našem e-shopu. Systém je tvořen vzájemně spojitelnými dlaždicemi, jejichž pokládku lze aplikovat na staré i nové podklady, různé kvality. Dlaždice jsou vyráběny v České...

Výrobky z recyklovaných plastů - pro Váš dům a zahradu.

03.05.2014 11:16
Naše firma zahájila prodej plastových produktů v našem  E-SHOPU.. Tato produkce zahrnuje širokou škálu výrobků z recyklovaných plastů, nahrazujících beton a dřevo. Plastové plotovky, zatravňovací dlažba, rýhované terasové desky, zahradní nášlapné dílce, plotový základ a další...