FORTELOCK - systém podlahových dlaždic pro volné kladení.

26.03.2015 08:00

Naše společnost zavedla do své nabídky produktů a služeb podlahový systém FORTELOCK, který si nyní můžete objednat v našem e-shopu.

Systém je tvořen vzájemně spojitelnými dlaždicemi, jejichž pokládku lze aplikovat na staré i nové podklady, různé kvality.

Dlaždice jsou vyráběny v České republice – vstřikováním z materiálů, které zajišťují vysokou odolnost dlaždic proti opotřebení, odolnost vůči chemikáliím a dlouhodobou stabilitu.

Podlahové dlaždice Fortelock mají široké využití ve výrobě, skladech, dílnách, garážích, autoservisech, kancelářích, obchodech, domácnostech apod.

Některé ukázky použití podlahového systému FORTELOCK naleznete zde.

Dlaždice výrazně tlumí kročejový hluk a vibrace.  Zároveň působí  i jako tepelný izolant.

Plastová podlaha Fortelock vyniká jednoduchou pokládkou a navíc barevné varianty dlaždic umožňují popustit uzdu Vaší představivosti při tvorbě vzoru podlahy.

Celou podlahu, nebo jen několik plastových dlaždic,  je možné kdykoli demontovat a přemístit jinam, např. do jiné místnosti, nebo do nového podnájmu. V případě poškození je snadné vyměnit jednu, nebo více dlaždic.

Dlaždice jsou ekologicky šetrným výrobkem, jehož kvalita je garantována v souladu s evropskými normami.

Podlahové dlaždice Fortelock jsou vyráběny společností Fortemix s.r.o., která se specializuje na výrobu podlahových systémů. Při výrobě těchto dlaždic se využívají standardizované recyklované materiály z jiných výrobních procesů, aby byli šetřeny primární zdroje.