Výrobky z recyklovaného plastu - PVC

Pod názvem výrobky z recyklovaného plastu se skrývá celá řada zajímavých produktů od společností Transform a.s., Puruplast a.s. nebo Replast produkt, spol. s r.o.

Použití těchto produktů je velmi široké a jejich případná montáž i demontáž je rychlá a jednoduchá. Výrobky z recyklovaného plastu jsou díky svým vlastnostem velmi odolné proti povětrnostným vlivům, olejům i chemikáliím, jsou protiskluzné, nehnijí a prakticky nevyžadují údržbu. 

Plastová zatravňovací dlažba, plastové zahradní chodníky, plastové plotovky, prkna, přepravní palety, protihlukové stěny a plastové desky pro zemědělství a stavebnictví nebo kabelové a odvodňovací žlaby a další produkty, tak to je nabídka od společnosti Transform a.s.

Všechny uvedené kategorie produktů najdete na stránkách našeho e-shopu.

Plastové zahradní kompostéry a zatravňovací dlažba je další naší nabídkou výrobků z recyklovaného plastu, tentokrát od společnosti Puruplast a.s.

Variabilní síťový kompostér

Nejžádanější produkt - Variabilní síťový kompostér - je možné si sestavit od objemu 250 litrů až do objemu 2800 litrů. 

Super Air Kompostér 400 je další užitečný pomocník do Vaší zahrady. Oba kompostéry jsou variabilní podle potřeby, mají malé nároky na místo a umožňují tvorbu kvalitního humusu rychleji než u běžného kompostu.

Jsou vyrobené z odolného a bezúdržbového materiálu.

Podrobnou specifikaci těchto výrobků naleznete na stránkách našeho e-shopu.

Replast produkt, spol. s r.o.

Ano, společnost Replast produkt, spol. s r.o. je největším zpracovatelem kabelového PVC.

Z tohoto materiálu vyrábí na 20 druhů desek, určených pro pokládku v průmyslových podnicích, v oblasti zemědělství, na sportovních stadionech, ve výstavních areálech nebo i na dětských hřištích.

Podlahové desky z recyklovaného PVCPodlahové desky z recyklovaného PVC

V oblasti dopravního značení dnes nabízí ucelený program, který začíná u podstavců všeho druhu, přes vodící pásy, obrubníky, kabelové mosty a končící kolekcí zpomalovacích prahů.

Kulatý podstavec pod značky

Obrubník

Pontonové terénní desky, kabelové mosty - chráničky, poklopy na vodovodní šachty nebo podkládací kostky - krytí rohů jsou další kategorie produktů z recyklovaného PVC od společnosti Replast produkt.

Všechny uvedené produkty a jejich podrobnou specifikaci najdete na stránkách našeho e-shopu.

U podlahových desek naše společnost nabízí i jejich pokládku v místě realizace.

Pro informace k pokládce vyplňte poptávkový list.

 

Ukázky produktů z recyklovaného kabelového PVC.